ست مدیریتی تبلیغاتی

یک ست مدیریتی تبلیغاتی می تواند هدیه ای مناسب برای تبلیغات شما باشد. شما به کمک فرآیند تبلیغ با ست مدیریتی نفیس می توانید به جلب مشتری بیشتر بپردازید.

همین امر، مقدمه ای برای شروع متفاوت در تعاملات سیستم کاری تان است و سایر مجموعه ها و برند ها، به صورت مشتاقانه پای مذاکره با شما می آیند.

همچنین می توانید گروه هایی که مایل به همکاری با آنها هستید، را با هدیه دادن هدیه تبلیغاتی مدیریتی مخصوص خود، برای مذاکره ای مفید تر ترغیب کنید و به این نحو فعالیت خود را آغاز نمایید

چاپ روی ست مدیریتی تبلیغاتی

شما با اهدای یک ست مدیریتی تبلیغاتی که برند خود را روی آن چاپ کرده اید، به مخاطب خود این پیام را می ‌رسانید که همکاری با او برایتان ارزشمند است و به همین نحو تاثیر مثبتی روی گیرنده ست مدیریتی می‌گذارید، پس می توانید خاطره ای نیک از دیدارتان در ذهن او ثبت کنید و به آینده ای موفقیت آمیز در همکاری با او امیدوار باشید.

چاپ مناسب برای ست های مدیریتی نفیس

 • چاپ داغی: با استفاده از کلیشه که لوگو و تبلیغ شما بر روی آن برجسته شده چاپ داغی انجام میشود. ( چاپ داغی معمولا برای چرم و پلاستیک استفاده میشود )
 • چاپ طلاکوب: در این روش از رنگ های مختلف درخشان، مانند رنگ های طلایی، نقره ای، طیف های مختلف رنگی استفاده می شد. این روش هزینه چاپ زیادی دارد، برای موارد خاص که نیاز به ایجاد فرورفتگی یا برجستگی بر روی سطوح میباشد از این نوع چاپ استفاده می شود.
 • حک لیزر: حک تبلیغ یا لوگو شما با استفاده از تکنولوژی لیزر، که نسبت به چاپ داغی و طلاکوب دوام و ماندگاری بالایی دارد.

اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی

اقلامی که می توانند داخل یک ست مدیریتی هدایای تبلیغاتی باشند تا تبلیغی شایسته داشته باشید را به اختصار معرفی می کنیم، محصولاتی شامل:

 1. سررسید،
 2.  تقویم رومیزی
 3. دفترچه یادداشت
 4. جاکلیدی چرم و فلز
 5. جاکارتی مغناطیسی
 6. کیف پول
 7. کیف مدارک
 8. خودکار و روان نویس
 9. کمربند چرمی
 10. کیف دسته چک

هستند.

اقلام موجود در ست هدایای تبلیغاتی الکترونیکی که شامل:

 1. فلش مموری
 2. پاوربانک
 3. کابل های اتصال به گوشی و لپ تاپ
 4. شارژر فندکی
 5. اسپیکر
 6. شارژ وایرلس
 7. هنذفری
 8. کابل AUX
 9. هولدر موبایل
 10. هدست

می تواند باشد.

اگر موارد دیگری بنا به خلاقیت و نوآوری خودتان در ذهن دارید نیز می توانید مطرح کنید تا در ست گنجانده شود.

کاربرد پک تبلیغاتی مدیریتی

کاربرد فوق العاده موثر پک تبلیغاتی مدیریتی بر کسی پوشیده نیست. در زمان اهدای هدایای تبلیغاتی خود علاوه بر اینکه به صورت مستقیم روی مجموعه مخاطب خود سرمایه گذاری می کنید، در حقیقت به صورت غیر مستقیم نیز به جذب مخاطب می پردازید.

تبلیغ رایگان با هدیه مدیریتی شیک

فردی که هدیه مدیریتی شیک شما را دریافت کرده است در هنگام استفاده از آن، دیگران را نیز با برند شما آشنا خواهد کرد و بدون اینکه خود بداند، تبلیغ کننده رایگان برند شما شده است، پس لازم است مواردی که داخل هدیه مدیریتی  قرار می گیرند، کاربردی و قابل استفاده باشند.

Showing 1–8 of 98 results

نمایش 9 24 36