Showing 1–8 of 56 results

نمایش 9 24 36

جاکارتی تبلیغاتی

امروزه اغلب افراد از کارت های اعتباری بانکها،‌ استفاده می کنند. از این رو استفاده از جاکارتی تبلیغاتی برای محافظت از کارت های اعتباری لازم و ضروری است.

معرفی کوتاه در مورد جاکارتی تبلیغاتی

به علت اینکه اغلب خریدها، در حال حاضر، از طریق دستگاه‌های POS انجام می شود، کمتر  شاهد هستیم که افراد، پول نقد همراه خود داشته باشند.  معمولا خریداران و فروشندگان، با استفاده از کارت‌های اعتباری بانک های مختلف، خرید و فروش خود را انجام می دهند.

اما مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که اگر کارت‌های اعتباری، به هر دلیلی دچار خمیدگی یا شکستگی شوند، عملا بلا استفاده خواهند شد. از آن جایی که  اطلاعات مهمی در تراشه  کارت های اعتباری وجود دارد، با آسیب این تراشه، ممکن است که کارایی خود را از دست بدهند.

تعویض این کارت‌ها توسط بانک‌ها هم، نیازمند حضور فیزیکی و هزینه زمانی و مالی است. به این معنا که شخص دارنده کارت حتماً باید با ارائه مدارک هویتی به بانک مراجعه کند.

مشخص است که  این کار زمان زیادی را از  افراد می گیرد. از این رو محافظت از این کارت ها، بسیار مهم و به صرفه تر است. انواع و اقسام مختلفی از کیف کارت بانکی وجود دارد که در قسمت های بعدی در مورد آنها توضیح خواهیم داد.

از آنجا که امروزه شیوه های تبلیغاتی تغییر کرده است، شما حتی می توانید جاکارتی تبلیغاتی متناسب با سلیقه خود خریداری کنید و به مدیران و صاحبان کسب و کارها هدیه دهید. با استفاده از این روش، هم هدیه در خوری را به آنها داده اید و هم برند خود را تبلیغ کرده اید.

مزایا و معایب جاکارتی مغناطیسی چرمی  فلزی

ویژگی جاکارتی چرمی فلزی

  • نگهداری 10کارت بانکی یکجا
  • آهن ربایی بسیار قوی
  • بدنه استیل محکم در برابر ضربه
  • مناسب برای هدیه دادن
  • استفاده از روکش چرم مصنوعی با کیفیت
  • قابلیت حک لیزر لوگو و تبلیغ شما
  • مناسب برای آقایان و بانوان
  • محافظت از کارت های بانکی شما در برابر امواج گوشی

معایب جاکارتی فلزی با روکش چرم

  • تو جیب شلوار راحت نیست

معایب و مزایا استفاده کیف کارت بانکی فلزی

 در این قسمت معایب و مزایای استفاده از جاکارتی مغناطیسی تبلیغاتی را مورد بررسی قرار می دهیم. عمدتاً جاکارتی استیل،  شیک و جمع و جور هستند. خاصیت ضربه گیری و آهن ربایی بسیار خوبی دارند و به راحتی قابل حمل هستند.

 اما یکی از معایب آنها این است که در هنگام ضربه های شدید، مثلا افتادن از دست، ممکن است دچار شکستگی شوند. البته اگر آنها  مراقبت کنید، با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. اگر این مشکل را می توانید نادیده بگیرید، بدون شک جاکارتی های مناسبی خواهند بود. ابعاد آنها هم، مناسب کارت های اعتباری مختلف است.

معایب و مزایا جاکارتی چرمی تبلیغاتی

مدل های چرمی، علاوه بر اینکه انعطاف مطلوب و دوام بالایی دارند و حقیقتا می‌توان تا چند سال از آنها استفاده کرد، خاصیت ضربه گیری و مقاومت در برابر کشش و سایش دارند. از دیگر مزایای جاکارتی چرمی، زیبایی آنها است.

معمولا اشیای ساخته شده از چرم، زیبایی چشم نوازی دارند و انتخاب آنها در مورد جاکارتی می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. اما عرق کردن این جاکارتی ها، می تواند نقطه ضعف آن ها باشد.

معایب و مزایا استفاده از جاکارتی پلاستیکی تبلیغاتی

جاکارتی های پلاستیکی، در برابر ضربه های معمولی، ایمن هستند. معمولاً دارای درب هستند و به همین دلیل کاربری بسیار آسانی دارد. اما مزیت اصلی آنها این است که می‌توان کارتهای زیادی را در آن قرار داد و برای تبلیغات بسیار مناسب هستند.

چاپ روی جاکارتی تبلیغاتی

با مراجعه به سایت ما به نشانی https://www.20chap.com می توانید انواع و اقسام جاکارتی فلزی با روکش چرم را مشاهده کرده و در صورت تمایل، انتخاب و خرید کنید نوع چاپ بر روی جاکارتی آهنربایی حک  لیزر می باشد. مجموعه بیست چاپ خدمات چاپ روی انواع هدایای تبلیغاتی را به صورت تخصصی برای شما انجام میدهد.