Showing 1–8 of 52 results

نمایش 9 24 36

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

افراد و سازمان های مختلف از راه های مختلفی برای تبلیغات استفاده می کنند. یکی از بهترین انواع تبلیغات, دادن هدیه به مشتری است و یکی از مناسب ترین هدیه ها, دادن خودکار پلاستیکی تبلیغاتی است.

خودکار یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی که برای افراد مختلف، با انواع سلیقه ها و سنین مختلف قابل استفاده است.

خودکار پلاستیکی هدیه ای کاربردی

خودکار تبلیغاتی تضمین می کند که مشتری شما با هر نوشته ای که بنویسد و یا امضا کند به یاد شما خواهد افتاد؛ با دادن یک خودکار به عنوان هدیه، شما در واقع تبلیغات مجموعه خودتان را در جیب مشتری ها گذاشته اید و از آنها خواستید تا به هر جا که می روند و یا هر چیزی که بنویسند به یاد شما باشند و ناخودآگاه شما را تبلیغ کنند.

چه تعداد کلمه می توان بر روی خودکار حک کرد؟

معمولا از 3 کلمه تا 8 کلمه میتوان بر روی خودکار چاپ یا حک کرد و محل چاپ با انتخاب شما بر روی گیره یا روی بدنه خودکار قابل حک می باشد. باتوجه به تجربه ما بهترین نوع چاپ از نظر دوام و کیفیت حک لیزر هست.

ما در مجموعه https://www.20chap.com بهترین انواع این محصول را برایتان تدارک دیده ایم؛ یکی از بهترین انواع این خودکارها، خودکار پلاستیکی است.

خودکار تبلیغاتی ارزان

این محصول زیبا و ارزنده، از پلاستیک مرغوب ساخته شده و به شما این امکان را می دهد تا یک خودکار تبلیغاتی ارزان را داشته باشید که در عین این ارزان بودن، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شما را به مقصودتان میرساند.