لیوان تبلیغاتی ارزان | لیوان تبلیغاتی پلاستیکی | لیوان تبلیغاتی نشکن

لیوان تبلیغاتی ارزان

چاپ لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی با آنکه یکی از قدیمی ترین محصولات در گروه هدایای تبلیغاتی است ولیکن به دلیل کاربرد همیشگی و تنوع بسیار بالایی که در انواع هدایای تبلیغاتی وجو دارد. هنوز هم یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و پرفروشترین هدیه تبلیغاتی بحساب می آید. لیوان تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی قابل استفاده در محل کار،ماشین و منزل  می باشد به این دلیل به عنوان یک هدیه شخصی همیشه همراه مخاطب شما بوده و تبلیغات شما همیشه همراه می باشد. چاپ لیوان های تبلیغاتی چاپگران در مدل های زیر ارائه میشود:

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی ارزان
لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی دارای قابلیت چاپ رنگی از جمله آرم، لوگو، عکس و.. دور تا دور لیوان می باشد. نوع چاپ برروی لیوان سرامیکی چاپ دیجیتال و چاپ قابل شستشو می باشد. لیوان سرامیکی مجموعه چاپگران در مدل های متنوعی ارائه می شود از جمله: لیوان تبلیغاتی سرامیکی تکی، فنجان تبلیغاتی سرامیگی، ست لیوان و زیر لیوانی سرامیکی، لیوان سرامیکی با قاشق، ماگ سرامیکی تبلیغاتی، لیوان سرامیکی فانتزی

لیوان تبلیغاتی حرارتی (جادوئی)

لیوان تبلیغاتی ارزان
لیوان حرارتی تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی حرارتی  نیز جز لیوان سرامیکی به شمار می رود و با این تفاوت که در حالت سرد ساده و بدون چاپ هستند و بمحض ریختن آب گرم یا هر نوشیدنی گرم با حرارت آن رنگ لیوان تغییر کرده و چاپ نمایان میشود. به همین علت به آنها لیوان حرارتی یا لیوان جادویی می گویند. چاپ لیوان حرارتی تبلیغاتی نیز چاپ دیجیتال می باشد.

لیوان تبلیغاتی نشکن

لیوان تبلیغاتی ارزان
لیوان تبلیغاتی ارزان

لیوان تبلیغاتی نشکن(ABS)، لیوان تبلیغاتی لاکی، نام های دیگر لیوان تبلیغاتی پلاستیکی بشمار می رود. لیوان تبلیغاتی ارزان همانطور که از اسمش مشخص است این لیوان از جنس لاک نشکن هست. به دلیل تنوع و قیمت لیوان پلاستیکی یکی از پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی است. نوع چاپ روی لیوان تبلیغاتی لاکی ،چاپ تامپو می باشد. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی مجموعه چاپگران در مدل های متنوعی ارائه می شود از جمله: لیوان تبلیغاتی پلاستیکی تکی، فنجان تبلیغاتی پلاستیکی، ست لیوان و زیر لیوانی لاکی، لیوان تبلیغاتی با قاشق، لیوان تبلیغاتی شیشه ای

چاپ لیوان تبلیغاتی کاغدی

لیوان تبلیغاتی ارزان
لیوان تبلیغاتی کاغذی

جنس این لیوان از کاغذ مخصوص هست. متشکل از کاغذ پایه با گراماژ مختلف و در طرف دیگر پوشش پلی اتیلن می باشد. پلی اتیلن باعث میشود در محیط زیست سریعتر بازیافت شود و درتماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی را بگذارد. برروی این لیوان میتوان چاپ رنگی زد که زیبایی بیشتری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *